Gyorsszolgálatos Karbantartó (Győr)

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunkhoz az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Gyorsszolgálatos Karbantartó

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye , Győr 50 km-es vonzáskörzete;

Munkaidő:

Napi 8 órás munkavégzés, 7:30-16:00;

Feladatok:

  • Helyszíni gondnokság biztosítása;
  • A karbantartók támogatása, részvétel az egyszerű javításokban;
  • Épület berendezésének ellenőrzése, hibakeresés;
  • Közlekedési utak tisztán tartása, esetleges síkosság-mentesítése;
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, vezetése.

Elvárásaink:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Önálló és precíz munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Villanyszerelő, épületgépész, csőszerelő végzettség;

Előny:

  • Szakmunkás bizonyítvány;

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • 100%-os bejelentés;
  • Versenyképes bérezés;
  • Biztos vállalati háttér;
  • Minőségi eszközök;
  • Heti 40 órás kiszámítható munkarend.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: luca.harsay@bplusn.hu