Villanyszerelő (XI. kerület)

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunkhoz az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Villanyszerelő

Munkavégzés helyszíne:

Budapest XI. kerület

Munkaidő:

Folyamatos műszak

Feladatok:

  • Az épület karbantartási és átalakításokhoz kapcsolódó villanyszerelési munkáinak elvégzése;
  • Felmerülő elektromos hibák elhárítása;
  • Az épület működésének zavartalan biztosítása.

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség;
  • Hasonló területen szerzett minimum 1 éves tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Jó probléma megoldó készség.

Előny:

  • ÉV, TV, VV mérésekhez jogosultság;
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés;
  • Alapbéren felül Cafetéria juttatás;
  • 100%-os bejelentés;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Kiszámítható beosztás, heti 40 órás munkarend;
  • Minőségi szerszámok;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Megbízható céges háttértámogatás, biztos jövő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: luca.harsay@bplusn.hu

Telefon: +36 70 656 47 76
E-mail: greta.boros@bplusn.hu