Diszpécser (XI.kerület)

Állásajánlat nyomtatása

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk XI. kerületi csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

DISZPÉCSER

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Munkaidő:

Napi 12 órás munkavégzés, két műszak folyamatos

Feladatok:

  • Diszpécseri feladatok ellátása;
  • Hibák menedzselése a hiba felvételétől a munkalap lezárásáig;
  • Kapcsolattartás a megbízóval és a hibaelhárító szolgálat között;
  • Hibabejelentő és karbantartó program kezelése;
  • Feladatok kiadása a karbantartó szolgálat számára;
  • Elvégzett karbantartási munkák dokumentálása;
  • Információszolgáltatás a felelős vezetők felé;
  • Jelentéskészítés;
  • Elemzések támogatása;
  • Dokumentumkezelés.
Elvárások:

  • Min. középfokú szakirányú végzettség;
  • Tapasztalat üzemeltetés területén;
  • Épületfelügyeleti rendszer ismerete;
  • Műszaki ismeretek;
  • Jó kommunikációs készség (szóban és írásban);
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • 12 órás 2 műszakos folyamatos munkarend vállalása;
  • Rugalmasság, terhelhetőség;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • Betanítás, átképzés;
  • Stabil, hosszú távú munka;
  • Frekventált helyszín;
  • Cafeteria.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: luca.harsay@bplusn.hu