Kazánkezelő

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

KAZÁNKEZELŐ

Munkavégzés helye:

Körmend

Munkaidő:

Napi 8 órás munkavégzés

Feladatok:

  • Kazánok és hőközpontok üzemeltetése
  •   Felügyeleti rendszerek folyamatos nyomon követése
  • kisebb mechanikai karbantartási munkák ellátása
  • Műszaki adminisztráció elvégzése, naplózás
  • Folyamatos kapcsolattartás a felügyelet alá tartozó üzemterületekkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitott problémamegoldó gondolkodás
  • Megbízható, Szolgáltatói attitüd
  • folyamatos munkarend vállalása

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány;
  • Tapasztalat irodaházak, létesítményhálózatok üzemeltetési területén.

Amit kínálunk:

  • 100%-os bejelentés;
  • Határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Kiszámítható beosztás, heti 40 órás munkarend;
  • Cafetéria rendszer;
  • Versenyképes bérezés;
  • Minőségi szerszámok;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Megbízható céges háttértámogatás, biztos jövő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: luca.harsay@bplusn.hu