Projekt koordinátor - Mór - Fejér vármegye

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunkhoz az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:
Projekt koordinátor (Mór)

Munkavégzés helye:
Mór

Munkaidő: napi 8 óra, H-P

Feladatok:

  • Karbantartó állomány munkájának irányítása és teljesítések nyomon követése;
  • Alvállalkozók munkájának irányítása és teljesítések nyomon követése;
  • Dokumentumkezelés, eseti bejelentések koordinálása;
  • Hatósági ellenőrzések szervezése, helyi szintű munkautasítások betartása;
  • Kalkulációk és ajánlatok készítése;
  • Karbantartási ütemterv alakulásának nyomon követése;
  • Karbantartási tervek, heti és havi ütemtervek, vezénylések összeállítása;
  • Munkalapok lezárása, probléma esetén annak kezelése;
  • Műszaki problémák megoldásának koordinálása;
  • Nyilvántartások vezetése, szűrésének és kiértékelésének előkészítése, adatszolgáltatás;
  • Projekt vezető munkájának támogatása.

Elvárások:

  • Érettségi (műszaki, épület üzemeltetéssel összefüggő szakvégzettség előnyben)
  • Műszaki affinitás;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel);
  • Precizitás, pontosság, határidők pontos betartása.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Versenyképes bérezés;
  • Kiemelkedő összegű cafeteria;
  • Minőségi támogató környezet, változatos munkakör;
  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helyszíne:
Mór

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: luca.harsay@bplusn.hu