Takarítási csoportvezető (Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér)

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Takarítási csoportvezető munkatársat keresünk a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre!

Munkavégzés helye:

Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Munkaidő:

6:00-18:00 vagy 18:00-06:00

Feladatok:

A csoportvezető feladata a takarító személyzet koordinálása, irányítása, az elvégzett takarítási feladatok ellenőrzése, napi adminisztrációs feladatok ellátása, illetve beosztások készítése.

Elvárások:

  • Takarításban szerzett min. 1 éves tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Megbízhatóság;
  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony;
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség;
  • Kiszámítható pontos fizetés;
  • Utazási hozzájárulás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: +36 20 495 9738
E-mail: bernadett.kovacs@bplusn.hu