Úszómester

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Úszómester

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaidő: Napi 4 órás munkavégzés (hétfőtől péntekig)

Feladatok:
  • Medence üzemeltetésével kapcsolatos teendők ellátása;
  • Medence víz hőmérsékletének állandó felügyelete;
  • ÁNTSZ előírások betartatása;

Elvárások:
  •  úszómesterként szerzett tapasztalat;
  • Úszómesteri Végzettség

Amit kínálunk:
  • 100%-ban bejelentett, biztos, hosszú távú munkalehetőség;
  • stabil vállalati háttér;
  • havi fix bér.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: +36 70 656 47 76
E-mail: greta.boros@bplusn.hu