IT Helpdesk munkatárs

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk XIII. kerületi irodájába (Agora irodaház) keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerülete, próbaidő után home office lehetőség.

Feladatok:

  • Első szintű IT Service Desk szolgáltatás nyújtása a cég munkavállalói részére;
  • Irodai szoftvercsomag és segédprogramok telepítése, konfigurálása, karbantartása;
  • Telefonos, JIRA és helyszíni segítségnyújtás a felhasználók részére a hardver- és szoftvereszközök használatával kapcsolatban;
  • Rendszerhasználattal kapcsolatos felhasználói oktatások;
  • Informatikai nyilvántartási feladatok ellátása, dokumentációk napra készen tartása;
  • Cégen belüli társterületekkel való együttműködés az IT szolgáltatás igényeik hatékony kielégítése céljából.

Elvárások:

  • Affinitás és érdeklődés az IT szakma iránt (Windows kliens rendszerek, hardwares és hálózati alapismeretek);
  • Középfokú végzettség;
  • Jó kapcsolatteremtő készség a userekkel történő napi szintű kommunikáció miatt;
  • Felelősségteljes, proaktív, önálló munkavégzés;
  • Csapatmunka-orientált hozzáállás.

Előnyt jelent:

  • Atlassian ökoszisztéma ismerete;
  • 0,5-2 év vállalati rendszergazdai tapasztalat (Windows, O365 és Azure);
  • B kategóriás jogosítvány és jármű vezetési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, professzionális környezet, jó hangulat;
  • Kihívást jelentő feladatok, dinamikus szakmai fejlődési lehetőség (akár 1-2 éven belül);
  • Rugalmas munkaidő, home office lehetőség;
  • Szakmai szintnek megfelelő bérezés, cafeteria rendszer;
  • Rendszeres csapatépítő tréningek;
  • Stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kattints a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: +36 70 777 06 48
E-mail: fruzsina.gombos@bplusn.hu

Telefon: +36 70 656 41 24
E-mail: sara.szabo@bplusn.hu