Kertészeti munkatárs / udvari munkás

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

KERTÉSZ / UDVAROS MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Munkavégzés helye:

Veresegyház

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 7:00-15:00

Feladatok:

  • Parkfenntartási feladatok tavasztól őszig;
  • Kert rendben tartása, a meglévő növényzet szakszerű ápolása, lomb összeszedése;
  • Fűnyírás, kaszálás, műtrágyázás, sövények nyírása professzionális gépekkel;
  • Öntözőrendszer üzemeltetése: fejek cseréje, fejek beállítása és ellenőrzése, csőtörés javítása, ősszel a rendszer víztelenítése;
  • Téli időszakban hó-és síkosságmentesítés (gépi/kézi).

Elvárások:

  • Kertészeti beállítottság, nyitottság;
  • Problémamegoldó készség;
  • Terhelhetőség, önállóság.

Előny:

  • Öntözőrendszer ismerete;
  • Szakmunkás vagy érettségi bizonyítvány;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Kerti traktor vezetésében való jártasság;
  • Kerti szerszámok, gépek ismerete;
  • Helyi vagy közeli lakos.

Amit biztosítunk:

  • Bejelentett munkaviszony;
  • Pontos havi fizetés, átutalással;
  • Utazási hozzájárulás;
  • Cafeteria;
  • Professzionális gépek, eszközök.

Jelentkezéshez kattints a lenti Jelentkezés gombra, vagy küldd el önéletrajzodat bruttó bérigényed megjelölésével a lent megadott email címre!

elérhetőségeink

Telefon: +36 20 365 64 95
E-mail: aniko.farkas@bplusn.hu