Mobilcsoportos Karbantartó

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunkhoz az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Gépész karbantartó

Munkavégzés helye:

Pest megye és Budapest területe

Feladatok:

  • Adott létesítményhálózathoz kapcsolódó, VÁLTOZÓ helyszíneken történő karbantartási és javítási feladatok ellátása az adott régió vezetőjével leegyeztetett karbantartási terv és ellenőrzési lapok, valamint az elektronikus munkalapok alapján;
  • A karbantartott eszközökhöz, berendezésekhez, rendszerekhez, valamint az üzemeltetett létesítményekhez kapcsolódó eseti hibaelhárítás a központi diszpécser szolgálat által tett bejelentés, valamint az elektronikus munkalap alapján;
  • A hibaelhárítási, karbantartási munkák során felhasznált anyagokkal, eszközökkel történő naprakész elszámolás, elektronikus munkanyilvántartás vezetése;
  • Közreműködés az anyagbeszerzésben;
  • Részvétel a kisebb szerelési munkákban.

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány (gázkészülék szerelő/víz-gáz-fűtés szerelő/gépész);
  • Épületgépészeti ismeretek, tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Készenlét vállalása;
  • Önállóság;
  • Precíz pontos munkavégzés;
  • Alkalomszerű túlmunka lehetőség.

Előnyök:

  • Karbantartói tapasztalat;
  • Hegesztési tapasztalat;
  • Jártasság épület üzemeltetésben, hálózat üzemeltetésben.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett jövedelem, biztos munkahely, kiszámítható, heti 40 órás munkarend;
  • Cafetéria;
  • Jogszabály szerint meghatározott fizetett szabadság;
  • Professzionális gép- és eszközpark;
  • Jól kialakított anyagkészlet raktár;
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások;
  • Munkaruha, céges telefon;
  • Folyamatos szakmai továbbképzések igény szerint;
  • Betanítás, átképzési lehetőség igény szerint;
  • Régóta állandó csapat;
  • Szakmai kihívások;
  • Stabil, hosszú távú munka.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk önéletrajzod a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: +36 70 656 47 76
E-mail: greta.boros@bplusn.hu