Vízszerelő - Kaposvár

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk Kaposvárra keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

Vízszerelő

Munkavégzés helye:

Kaposvár, kórház

Munkaidő:

H-P napi 8 óra

Feladatok:

  • A létesítmény vízszerelői feladatainak ellátása;
  • Műszaki berendezések folyamatos tervszerű karbantartása műszaki dokumentáció alapján;
  • Munkafázisok betartása karbantartások, eseti hibajavítások idején;
  • Munkanapló vezetése;
  • Szakipari vállalkozók felügyelete.

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány,
  • Vízszerelői ismeretek;
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat;
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés.

Előnyök:

  • Karbantartói tapasztalat;
  • Helyi vagy nagyon közeli lakos;
  • Gyors kezdés.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér;
  • Béren felüli kiemelkedő juttatás;
  • Versenyképes bérezés;
  • Szakmai kihívások.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: +36 20 364 55 90
E-mail: barbara.takacs@bplusn.hu