Műszaki adminisztrátor gyakornok

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunkhoz az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Műszaki koordinátor munkájának a támogatása olyan adminisztratív jellegű feladatokban, mint:
  • Különböző adatbázisok kezelése;
  • Adatok feldolgozása, értelmezése;
  • Statisztikák, kimutatások, grafikonok készítése;
  • Műszaki ad hoc jellegű feladatok ellátása;
  • Projektek, partnercégek támogatása;
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és alvállalkozókkal.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Aktív hallgatói jogviszony;
  • Minimum 6 óra/ nap vállalása;
  • Pontos, precíz munkavégzés, határidők betartása;
  • Jó műszaki érzék;
  • Elemző készség;
  • Microsoft Office (Excel magasszintű használata).

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Önállóság, teljesítményorientált, motivált, határozott személyiség;

Amit kínálunk:

  • Stabil, határozatlan idejű, hosszú távú munka;
  • Rugalmas munkaidő beosztás;
  • Minőségi támogató környezet egy modern irodaházban;
  • Versenyképes jövedelem;

Munkavégzés helye:

  • XI. kerület, Mol Campus irodaház.

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: luca.harsay@bplusn.hu