Udvaros-gondnok (kertész) Budakeszi

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

FŐÁLLÁSÚ UDVAROS GONDNOK MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Munkavégzés helye:

Budakeszi, kórház terület

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 06:00-14:00

Feladatok:

  • A zöldfelületek (gyep, virágfelület, évelőágyások, fás szárú növények) fenntartása, gondozása;
  • Alapvető kertrendezési feladatok ellátása (fűnyírás, kaszálás, sövényvágás, metszés, öntözés stb.);
  • Úthálózatok napi tisztítása, őszi lombgyűjtés, téli csúszásmentesítése;
  • Kommunális hulladékkezelés;
  • Térkő, kavicsos területek gyomtalanítása;
  • Egyéb parkfenntartási feladatok.

Elvárásaink:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • Önálló, gyors és precíz munkavégzés;
  • Magára és munkájára igényes hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony, 100%-ig bejelentéssel;
  • Cafeteria;
  • Munkaruha, védőeszköz.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: +36 20 365 64 95
E-mail: aniko.farkas@bplusn.hu