Gépész csoportvezető (Budapest, XI. kerület)

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunkhoz az alábbi pozícióra keresünk munkatársat: GÉPÉSZ CSOPORTVEZETŐ

Munkavégzés helye:

Budapest XI.kerület

Munkaidő:

Teljes munkaidő (napi 8 óra, hétfőtől péntekig)

Feladatok:

  • Irodaház épületgépészeti és –műszaki ellátó rendszereinek ismerete;
  • Napi hibamegelőző karbantartás, hibák feltárása, javítása;
  • Rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás;
  • Kisebb szakipari munkák kivitelezése;
  • Külsős épületgépész / építési vállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele;
  • Magas ügyfél-elégedettség elérése;
  • Az épületüzemeltetési hibabejelentő rendszerbe érkező hibák elhárítása, feladatok megoldása, az elvégzett feladatok dokumentálása;
  • Beosztottak koordinálása, feladatok kiosztása és ellenőrzése.

Elvárások:

  • Középfokú gépészeti végzettség;
  • Legalább 3 éves gyakorlat műszaki karbantartás, épületüzemeltetési területen;
  • Vállalkozók felügyeletében szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office, internetes keresés);
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó-készség;
  • Becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés.

Amit mi kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony;
  • Fix alapbér;
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök;
  • Cafeteria.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével lehet.

Az állás megpályázásához kattints a lenti Jelentkezés gombra!

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: luca.harsay@bplusn.hu