Tűzvédelmi koordinátor (XIII.kerület)

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Munkavégzés helye:

XIII. kerület Központ (Agora irodaház)

Munkaidő:

8 órás, teljes munkaidő

Feladatok:

  • Alvállalkozók irányítása, teljesítések nyomon követése;
  • Tervdokumentációk ellenőrzése;
  • Karbantartási ütemterv készítése, alakulásának nyomon követése;
  • Szolgáltatási munkák ellenőrzése;
  • Árajánlatok szakmai elemzése, alvállalkozók versenyeztetése;
  • Árajánlatok és költségvetés készítése;
  • Munkalapok kezelése, adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Tűzvédelmi előadói végzettség;
  • Épületüzemeltetésben szerzett releváns tapasztalat;
  • Operatív munkairányítás;
  • Talpraesettség, jó szervezőkészség;
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • TERC VIP program ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Monotonitástűrés.

Amit kínálunk:

  • Továbbképzés, fejlődési lehetőség, belső képzési rendszer, mentor program segíti az integrációt és a karrierépítést;
  • Rövid időn belül lehetőség van a széles körű szakmai tapasztalat bővítésére;
  • Az új munkatárs jól felszerelt, kulturált irodai környezetben, dinamikusan fejlődő, fiatalos, barátságos kollektívában dolgozhat;
  • Stabil, hosszú távú, határozatlan idejű, 100%-os bejelentéssel járó munkaviszony.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod a lenti Jelentkezés gombra kattintva!

elérhetőségeink

Telefon: +36 20 365 64 95
E-mail: aniko.farkas@bplusn.hu

Telefon: +36 20 364 55 90
E-mail: barbara.takacs@bplusn.hu