Erősáramú technikus /Elektromos koordinátor

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Vállalatunk exkluzív központi irodájába (Budapest XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye:

XIII. kerület Központ (Agora irodaház)

Munkaidő:

8 órás, teljes munkaidő

Feladatok:

-Karbantartási ütemtervek készítése, ütemezése és nyomon követése;

-Jogszabályi és hatósági előírások alapján végzett mérések, felülvizsgálatok és rendszeres ellenőrzések ütemezése, elvégeztetése és dokumentálása;

-Részvétel az új villamos rendszerek, berendezések kiválasztásában, beüzemelésében;

-Ajánlatok, költségvetések készítése;

-Alvállalkozókkal, megrendelőkkel, társosztályokkal való kapcsolattartás;

-Helyi szintű anyag- és eszközgazdálkodás szakmai támogatása;

-Elszámolások előkészítése és a teljesítés igazolások összeállítása;

-Részvétel a műszaki átadás-átvételi folyamatokban;

-Adatrögzítés, nyilvántartások vezetése;

-Terc, JIRA, Tririga és egyéb szoftverek kezelése.

Elvárások:

-Szakirányú végzettség (Villamosmérnök-, Elektrotechnikus-, vagy Villamosipari technikus végzettség);

-Vonatkozó villamos szabványok és előírások ismerete;

-Villamos Biztonsági Felülvizsgálatok szükségességének ismerete;

-TERC (VIP) költségvetés készítő program kézségszintű használata;

-MS Office felhasználói szintű ismerete (Excel, word, stb.);

-’B’ kategóriás jogosítvány;

-Önálló és precíz munkavégzés;

-Rugalmasság, problémamegoldó képesség;

-Jó kommunikációs készség / határozott fellépés.

Amit kínálunk:

-Stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér;

-Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett munkaviszony;

-Versenyképes bérezés;

-Kiemelkedő béren kívüli juttatás;

-Cégspecifikus tudás elsajátítása;

-Fejlődési lehetőség;

-Kihívással teli munkakör.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod bruttó havi bérigényed megjelölésével a lenti Jelentkezés gombra kattintva! (Bruttó bér alatt értjük a levonások nélküli havi munkabéred.)

elérhetőségeink

Telefon: nincs telefonszám
E-mail: noemi.vajdahunyadi@bplusn.hu